Adopcje chomików

środa, 27 marca 2013

Mieszkanko ;)

Chciałabym Wam pokazać klatkę mojego Lolka ;)  Nie jest ona zbyt duża ale na jednego chomiczka starczy ;) Jest tu kołowrotek, domek, poidełko dwie miseczki [na świeże jedzenie i suche] a także kolba [namiętnie gryziona :]


PRZEPRASZAM ZA NISKĄ JAKOŚĆ ZDJĘĆ :(
Jeśli chodzi o te kolby to bardzo polecam, bo są one bardzo różnorodne, smakują chomikom no i nie są klejone silikonem, co jest bardzo ważne. Są to kolby marki VERSELE LAGA. Ja mam miodowo-popcornową i owoce tropikalne ;)
 A jeśli chodzi o wiosenne przygotowania [chodzi mi tu o uprawę roślin, które mógłby jeść gryzoń] to jak na razie mam tylko rzeżuchę. Jak wyjdzie słońce i zrobi się cieplej zasadzę rukolę i sałatę.
Jak na razie mam, jak już mówiłam, tylko rzeżuchę. Jednak Loluś nie narzeka i zjada ją normalnie całymi "kilogramami" :) A tu zdjęcia :

 Loluś zajadający ^^


"Daj mi jeszcze albo będę cię straszyć : buuuuu!"


Wielkanoc

Już niedługo Wielkanoc, pewnie już macie ferie, tak jak ja ;) Więc chciałabym  złożyć Wam i Waszym pupilkom życzenia ;) Wesołych świąt, żurku w chlebie, wesołego Alleluja [!!!], kolorowych i czekoladowych jaj ;) A także wszystkim 6-klasistom [którzy tak jak ja mają 4 kwietnia sprawdzian] życzyć POWODZENIA i 39 lub nawet 40 punktów! A wszystkim chomiczkom, szczurkom i innym zwierzątkom życzę milutkich chwil spędzonych z ich kochanymi opiekunami :* Pozdrawiamy!!!
                                               ŻYCZĄ:
                                                                                                                    Hania i Loluś